12.10.2018

12 жовтня 2018 року відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України.

Максим Степанов нагородив військових Одеської області з нагоди Дня захисника України.

 

518

51912 жовтня 2018 року відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов нагородив військовослужбовців почесними грамотами, а також подякував їм за вірність присязі та захист національного суверенітету.

«Якщо говорити відверто, то я не знаю, чи є на світі така відзнака, котра у повній мірі вмістить ту вдячність і повагу, на яку ви заслуговуєте. У цій залі знаходяться різні люди: офіцери, розвідники, артилеристи, інженери та медики, моряки й водії, поліцейські та прикордонники. Проте вас об’єднує головне: всі ви – справжні захисники України. І кожен з вас робить свій внесок у нашу спільну перемогу. День захисника України – це ще один привід сказати вам «дякую»! За те, що не даєте жодного шансу окупантові», — привітав військовослужбовців Максим Степанов.

Почесні грамоти Одеської обласної державної адмінітрації напередодні свята отримали 24 учасника операції Об'єднаних сил. Серед них — військовослужбовці оперативного та повітряного командування «Південь», Військово-морських сил Збройних сил України, Військової академії, військових комісаріатів області, Військово-медичного центру клінічного Центру Південного регіону, Південного регіонального управління Національної гвардії України, а також Державної прикордонної служби. Окрім того, нагороджено працівників Одеського державного університету внутрішніх справ та співробітників ГУ Національної поліції в Одеській області.

Загиблих у бою за незалежність та територіальну цілісність України присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

516

 

517