- Доступ до публічної інформації
- Одеська територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту
- Перевірки дошкільних та загальноосвітніх закладів, закладів охорони здоров'я, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку і оздоровлення.
- Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
- Матеріали засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
- Законодавство України з цивільного захисту
- Керівні документи з підготовки цивільного захисту населення Одеської області
- Захисні споруди міста Одеси та Одеської області
- Льодохід, повіни та паводки
- Оповіщення населення
- Пам`ятки населенню
- Рекомендації щодо дій населення у випадках надзвичайних ситуацій
- Рекомендації щодо дій населення з питань цивільного захисту
- Тренування органів управління цивільного захисту
- Навчання фахівців з питань цивільного захисту населення
- Громадська приймальна
- Державні закупівлі
- Регіональна програма цивільного захисту, територіальної оборони, техногенної та пожежної безпеки Одеської області
- Історична довідка цивільної оборони
- Оборонна робота
- Взаємодія з правоохоронними органами Одеської області
- Реалізація Закону України "Про очищення влади"
- Запобігання проявам корупції
- Вакансії
- Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади
- Обговорення проектів
20 липня 2020 року в Чорному морі стартували Міжнародні військово-морські навчання «Сі-Бриз-2020».
20 липня 2020 року в Чорному морі стартували Міжнародні військово-морські навчання «Сі-Бриз-2020».
В цьому році вони проходять в двадцятий раз, причому вперше - через пандемію СOVID-19 - без берегової фази. Кораблі повинні зустрітися в море в точці рандеву і провести багатоденний комплекс вправ. Авіація буде працювати тільки над морем, взаємодіючі з кораблями.
У навчаннях беруть участь вісім країн - Болгарія, Грузія, Норвегія, Румунія, Іспанія, Туреччина, Україна і Сполучені Штати Америки. Раніше планувалося, що учасників буде дев'ять, але в останній момент відмовилася Франція.
Спеціально для участі в «Сі-Бриз» в Чорне море увійшли два корабельних з'єднання НАТО: Друга постійна група (SNMG2), що складається з іспанського фрегата F101 «Альваро де Базан» (флагман), турецького фрегата F243 «Йилдирим», румунського фрегата F222 «Регіна Марія »і болгарського корвета« Шквал »(борт 62), а також Постійна група кораблів з протидії мінної небезпеки (SNMCMG2) - грецький тральщик А470« Аліакмон », італійський М5554« Гаета », іспанська М33« Тамбре », румунський« Лупу Дінеску » і турецький «Амасра». Крім того, в маневрах бере участь румунський корвет «Контр-адмірал Себастьян», американський есмінець DDG78 «Портер» та кілька українських кораблів, катерів і суден забезпечення. Всього в маневрах бере участь 27 кораблів.
Авіаційний компонент включає 19 літаків і вертольотів, у тому числі американський патрульний Р-8 «Посейдон». На телефонної прес-конференції, присвяченій початку навчань, командувач Шостим флотом ВМС США віце-адмірал Юджин Блек заявив, що «Сі Бриз» - один із засобів стримування російської агресії в чорноморському регіоні.
У свою чергу командувач ВМСУ контр-адмірал Олексій Неіжпапа зазначив, що український флот буде нарощувати свій потенціал спочатку в ближній морській зоні, а потім все далі від берега. У наступному році Військово-морські сили отримають наземні комплекси протикорабельних ракет «Нептун», наступним кроком буде постановка їх на морські платформи.
«Росія ігнорує міжнародні норми морського права, мріючи лідирувати в Азовсько-Чорноморському регіоні та обмежити вільний судноплавство. У XXI столітті світовий океан повинен бути вільний для партнерських відносин країн. Головне завдання «Сі- Бризу» - забезпечення безпеки в регіоні, і це наш спільний відповідь Росії», - підкреслив контр-адмірал.