29.05.2019

29 травня в місті Одеса відкрили Центр психологічної та медичної реабілітації учасників антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил.

612

 

За участю Міністра у справах ветеранів України Ірини Фріз та заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Віталія Свічинського, відбулося урочисте відкриття Центру психологічної та медичної реабілітації мешканців міста, який був збудований за кошти Європейського командування Збройних сил Сполучених Штатів Америки. на базі Педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського за адресою вул. Старопортофранківська, 26.

«Я вірю в те, що цей вагомий проект для Одещини, буде надавати європейського рівня підтримку ветеранам», – зазначила очільниця Міністерства у справах ветеранів України Ірина Фріз.

«Ми з пані Іриною домовилися, що в якості пілотних проектів будемо випробовувати Центр та спробуємо досягти значних результатів у напрямку психологічної реабілітації, ресоціалізації військовослужбовців», – наголосив Віталій Свічинський.

Також заступник голови висловив подяку представникам Королівства Норвегії, Сполучених Штатів Америки та Південноукраїнському Національному педагогічному університету імені К.Д. Ушинського.

Зазначимо, що більшість військовослужбовців, волонтерів, переселенців психологічно нездатні самостійно повернутися в систему соціальних зв'язків і норм мирного життя, тому постає потреба в спеціалізованому наданні соціальної, психологічної та юридичної допомоги.

Цільовим призначенням Центру є здійснення комплексу соціальних та реабілітаційних заходів, спрямованих на забезпечення військовослужбовців всебічною допомогою та послугами, сприяння адаптації та ефективному вирішенню проблем.

Також в реабілітаційному центрі будуть працювати і медики.

 

613614