06.12.2018

6 грудня 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов привітав військовослужбовців з Днем Збройних сил України.

 

546

 

 

Це свято є яскравим свідченням визнання українським народом мужності та героїзму воїнів, їх досягнень у зміцненні обороноздатності держави в мирний час.

27 років Збройні сили України йдуть нелегким шляхом свого становлення. Сьогодні в армії тривають процеси перетворення її на ефективний інструмент захисту держави. Можна з упевненістю констатувати: наша армія здатна долати всі перешкоди, з успіхом проходити випробування на міцність та стійкість.

Збройні сили є важливою опорою народу. Вони надійно захищають суверенітет і територіальну цілісність держави, мир і спокій у суспільстві, сприяють європейській безпеці.

Воїни оперативного командування «Південь», Повітряного командування «Південь», Військово-морських сил усвідомлюють своє високе призначення охороняти життя і працю нашого народу, завжди готові до виконання складних завдань сьогодення.

«Можливість жити в мирі на своїй землі – найвища цінність, якої прагнуть українці сьогодні. І за останні роки ми чітко усвідомили – мир можливий, якщо бути сильними. Це єдина формула, яка здатна зберегти територіальну цілісність. З таким розумінням чотири роки тому почалося відродження боєздатної української армії. За цей короткий період вона увійшла до десятки найкращих у Європі. І хоча це є проявом сили, наші війська створені для миру! У нинішньому вигляді Збройні Сили України укріпляють фундамент державності. Сучасна і сильна армія вселяє впевненість у завтрашньому дні. Це дозволяє будувати школи, лікарні, дороги і стадіони - будувати майбутнє. Наші захисники, дякую вам за професійність, мужність та відданість! Кожна перемога – це крок до миру, який так потрібен кожній родині. Добробуту, здоров’я і чистого неба!», — підкреслив Максим Степанов.