01.10.2020

735 мешканців Одеської області підуть на строкову військову службу впродовж осіннього призову.

305

 

З 01 жовтня 2020 року в Україні стартував осінній призов.  735 мешканців Одеської області відправляться на проходження строкової військової служби. З них, до лав Збройних сил України (337 осіб), Національної гвардії України (328 осіб), Державної прикордонної служби України (25 осіб) та Державної спеціалізованої транспортної служби України (45 осіб).

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу зобов'язані негайно повернутись до місця постійного проживання і з'явитись у районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність, згідно з чиним законодавством.

Зазначимо, на строкову службу закличуть придатних за станом здоров’я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини вже виповнилося 20 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Нагадаємо, 16 січня 2020 року Президент України підписав Указ № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації 16 квітня 2020 року № 254/од-2020 «Про проведення чергових призовів до Збройних сил України та інших військових формувань України громадян України на строкову військову службу у 2020 році та заходи щодо його забезпечення» в Одеській області утворено обласну призовну комісію та надані відповідні доручення головам районних державних адміністрацій і міським головам міст обласного значення.