24.02.2020

Автопарк рятувальників Одещини поповнився новою пожежною технікою.

676

 

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим КУЦИЙ передав ключі від машини до Сергіївського пожежно-рятувального підрозділу.

Пожежно-рятувальний автомобіль оснащений сучасним обладнанням, яке надасть можливість не лише гасити пожежі. Рятувальники зможуть розбирати конструкції понівечених транспортних засобів та вилучати постраждалих з важкодоступних місць.

Також автоцистерна на шасі автомобіля підвищеної прохідності забезпечена більшою кількістю вогнегасних засобів у вигляді води та піноутворювача. Вона має більш потужний насос та автономну систему освітлення у разі виконання робіт у темну пору доби.

«Наші рятувальники з смт Сергіївка отримали нову пожежну техніку. Мав за честь передати пожежникам ключі від нової машини. Адже техніка такого рівня дозволяє проводити складні операції з евакуації людей та гасіння пожеж.

Для курортної Сергіївки це надзвичайно важливо. Окрім цього, у Білгород-Дністровському районі знаходяться артилерійські склади, тож безпека людей — головний пріоритет», — підкреслив Максим Куций.

Також голова Одеської обласної державної адміністрації Максим КУЦИЙ подякував рятувальникам за віддану роботу та побажав, аби ситуацій для застосування такої техніки було якомога менше.