19.03.2018

Через погіршення погоди в Одеській області мобілізовано всі оперативні служби.

Через погіршення погоди в Одеській області мобілізовано всі оперативні служби.

В Одеській області мобілізовано всі оперативні служби через очікуване погіршення погодних умов. Про це стало відомо під час засідання регіонального оперативного штабу ОДА під головуванням керівника Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. 

«Я впевнений, що Одеська область вже довела, що готова до будь-якого ускладнення погодних умов. Всі алгоритми вже відпрацьовані. Але нам потрібно у черговий раз обговорити і чітко скоординувати дії всіх служб. Маю велику надію, що це останнє у цьому сезоні погіршення погодних умов», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зокрема, працівники Служби автомобільних доріг в Одеській області вже працюють у посиленому режимі і готові реагувати на будь-які ускладнення на дорогах. Також у ПАТ «Одесаобленерго» до роботи готові 325 аварійних бригад та 300 одиниць техніки на випадок відключень електропостачання у населених пунктах регіону. 

Зазначимо, за інформацією Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів, в Одеській області очікується погіршення погодних умов у найближчі три дні. Завтра синоптики прогнозують опади у вигляді дощу. А 18 та 19 березня  на території регіону пануватиме південний циклон. Очікуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Місцями також - ожеледь, ожеледиця, налипання мокрого снігу, можливі замети. 

Прогнозується посилення вітру з поривами до 20 метрів на секунду. Температура повітря, згідно прогнозу, 18 березня - вдень від 1 до 6 градусів тепла, вночі – від 1 до 6 градусів морозу. 19 березня очікується похолодання: до 10 градусів нижче нуля вночі, від 3 морозу до 2 градусів тепла вдень. Вже 20 березня синоптики прогнозують поліпшення погодних умов у регіоні.