06.12.2019

Голова обласної державної адміністрації Максим Куций привітав військових з Днем Збройних сил України.

664

 

6 грудня 2019 року з нагоди Дня Збройних сил України відбулась церемонія покладання вінків та квітів до місця спорудження майбутнього меморіалу воїнам міста Одеси та області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Вадим Шкаровський, голова обласної державної адміністрації Максим Куций, військові, представники духовенства, депутати обласної ради та громадськість.

Урочистою ходою учасники церемонії пройшли до місця спорудження майбутнього меморіалу, поклали квіти, віддавши шану загиблим героям.

«Можливість жити в мирі на своїй землі – найвища цінність, якої прагнуть українці сьогодні. І за останні роки ми чітко усвідомили – мир можливий, якщо бути сильними. Це єдина формула, яка здатна зберегти територіальну цілісність. З таким розумінням чотири роки тому почалося відродження боєздатної української армії. За цей короткий період вона увійшла до десятки найкращих у Європі. І хоча це є проявом сили, наші війська створені для миру! У нинішньому вигляді Збройні сили України укріпляють фундамент державності. Сучасна і сильна армія вселяє впевненість у завтрашньому дні. Це дозволяє будувати школи, лікарні, дороги і стадіони - будувати майбутнє. Наші захисники, дякую вам за професійність, мужність та відданість! Кожна перемога – це крок до миру, який так потрібен кожній родині. Добробуту, здоров’я і чистого неба!», — підкреслив Максим Куций.

 

663