16.08.2018

Колективу Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України представили нове керівництво.

484

 

Начальником Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України став полковник внутрішньої служби Олександр Малахов. Його попередня посада - перший заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області. В системі виконання покарань Олександр Малахов пропрацював понад 20 років.

Його першим заступником начальника управління призначено - полковника Володимира Мастіцкого.

Представляючи їх, заступник міністра юстиції Денис Чернишов зауважив: «Ці люди давно в системі, кому, як не їм, вручити цей вантаж, доручити цю місію? Регіон складний, специфічний, так що попереду багато роботи».

Основні завдання Олександра Малахова, за словами Дениса Чернишова, це ізоляція від суспільства небезпечних людей і ресоціалізація зазнали покарання без допуску рецидивів.

Олександр Малахов запевнив, що позначені завдання колектив буде вирішувати з високо піднятою головою.

«Проблем багато, і кому як не нам їх вирішувати. Поставлені завдання виконаємо без зволікань», - підкреслив Олександр Малахов.

Серед пріоритетів: поліпшення умов утримання підопічних і умов несення служби співробітників, підвищення соціальних стандартів:

«У нас 24 підрозділу в 4 областях, і всі вони поступово працюють над поліпшеннями: упорядковують вишки і вартові приміщення, спальні, кімнати прийому їжі», - додав Олександр Малахов.

Також одна з головних задач - приведення в порядок одеського слідчого ізолятору. Зараз ізолятор знаходиться в незадовільному стані.