30.10.2018

«Круглий стіл» з представниками Консультативної місії Європейського Союзу щодо розробки Регіональної стратегії безпеки та Плану дій з дорожньої безпеки.

536

 

30 жовтня 2018 року в обласній державній адміністрації проведено «круглий стіл» з представниками Консультативної місії Європейського Союзу щодо розробки Регіональної стратегії безпеки та Плану дій з дорожньої безпеки, в якому прийняли участь голова обласної державної адміністрації Максим Степанов, керівник операційного Департаменту КМЕС в Україні Удо Моллер, директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації Сергій Готко, представники Прокуратури Одеської області, Головного управління Національної поліції в Одеській області, управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, представники громадськості та журналісти.

Метою проведення круглого столу є розробка Регіональної стратегії безпеки та Плану дій з дорожньої безпеки.

Під час круглого столу відбулися презентації європейської практики із розробки Регіональних стратегій безпеки, сучасного стану справ з боротьби зі злочинністю, пропозиції патрульної поліції та розглянуто ініціативи в сфері безпеки дорожнього руху громадськими організаціями міста Одеси.

В Одеській області буде розроблено власну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року. Про це заявив голова обласної державної адміністрації Максим Степанов під час круглого столу за участі представників Консультативної місії Європейського Союзу, правоохоронних органів і громадських активістів.

«Проблема стоїть гостро і, на жаль, спостерігається невтішна тенденція. Нам потрібно терміново покращити ситуацію у цьому сегменті. Наразі проводиться розробка комплексної регіональної програми щодо підвищення безпеки дорожнього руху. Ми формуємо рішення, які без перебільшення мають позитивно вплинути на життя і безпеку людей. Очікую, що завдяки цим заходам і за підтримки партнерів із Консультативної місії Євросоюзу ми виправимо ситуацію», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

На думку очільника регіону, потрібно застосовувати найкращі світові практики, які вже довели свою ефективність, та адаптувати їх для України. Зокрема, він нагадав про прийняття закону «Про національну безпеку України» від 21 червня 2018 року, який наблизив Україну до безпекових принципів і стандартів ЄС та НАТО. «Це є результатом демократичних перетворень в країні», — додав Максим Степанов.

Керівник операційного департаменту КМЄС в Україні Удо Моллер подякував за співпрацю та зазначив, що це вже шоста зустріч у такому форматі.

 

 

537