03.08.2020

На півдні Одеської області стартували тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

681

 

На півдні Одеської області стартували тактико-спеціальні антитерористичні навчання, які триватимуть у період з 3 по 7 серпня 2020 року. 

Про це напередодні повідомили в прес-центрі Управління Служби безпеки в Одеській області.

Тренування відбудуться на території півдня Одеської області в районах населених пунктів Сергіївка, Шабо, Прибережне, Біленьке та прилеглих територіях.

Служба безпеки України закликає мешканців, які проживають у районі проведення навчань, зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у населених пунктах спецназівців і військових.

Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Умови навчань будуть максимально наближені до реальних, силовики задіють спеціальну техніку та озброєння.

У заходах візьмуть участь підрозділи Служби безпеки України в Одеській області, Збройних сил України, Південного територіального управління Національної гвардії України, Головного управління Національної поліції в Одеській області, Південного територіального управління військової служби правопорядку, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, а також представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Управління Служби безпеки України в Одеській області звертається до громадян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.