23.12.2018

Одеські рятувальники отримали 5 нових пожежних автомобілів.

Одеські рятувальники отримали 5 нових пожежних автомобілів.

551

 

22 грудня 2018 року начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак передав п’ять ключів від нових МАЗів. Пожежні автомобілі відправились  у Подільський міський районний відділ,  Балтський міський районний сектор, Приморський, Малиновський та Суворовський  районні відділи міста Одеси.

Зокрема Віктор Федорчак зазначив,  що отримавши сучасну техніку, рятувальники Одещини зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Нові автомобілі  відрізняються своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями які є на озброєнні у рятувальників. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, в свою чергу, підвищує захист та безпеку громадян.

За останні роки до Головного управління ДСНС України в Одеській області за підтримки Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова  та Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна надійшло 22 одиниці пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

 

 

552

 

550