22.01.2020

Одеська область відзначає День соборності України

668

 

В Одеській області відзначають 101 рік з дня проголошення Акту Злуки Української та Західноукраїнської народних республік.

З нагоди Дня Соборності голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

На церемонії також були присутні представники духовенства та громадськості.

«Соборність — це відповідальність всіх за всіх. Єдність особистого та загального. А ще, на мій погляд, це дружність! І найкращий приклад такої дружності, для мене, саме в нашій Одеській області. Мені дуже приємно бачити, що в спільноті нашого регіону всі шанують один одного. Поважають традиції, їздять один до одного у гості. Сьогодні українці розвивають альтернативну енергетику, будують технопарки, відкривають ІТ- компанії, об’єднуються в ОТГ. Все це робимо ми разом — різні люди, різних національностей та віросповідань. Все це і є наша дружність, наша соборність! Та сама соборність та дружня нація, про яку мріяли наші пращури. Тож залишаймося сьогодні прикладом дружби та соборності! Пишаймося нашою єдністю!», — зазначив Максим Куций.

Також в Одеському національному академічному театрі опери та балету пройшла церемонія нагородження понад 50 мешканців Одеської області. Серед них: лікарі, юристи, архітектори, освітяни, діячі культури та мистецтв, багатодітні матері. Ордени та відзнаки про присвоєння почесних звань вручив керівник Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.