25.02.2019

Підведені підсумки цивільного захисту Одеської області за 2018 рік.

 

579

 

25 лютого  в Одеській обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Шаталової відбулась селекторна нарада під час якої підведені підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2018 та визначені завдання на 2019 рік.

У заході взяли участь керівництво обласних Департаментів, управлінь, організацій та підприємств, голови райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об`єднаних територіальних громад, керівний склад апарату та підпорядкованих підрозділів Головного  управління ДСНС України в Одеській області.

На початку засідання кращих рятувальників області було відзначено Почесними грамотами від облдержадміністрації та обласної ради.

У вступному слові  директор Департаменту  з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Готко  подякував керівництву та всьому особовому складу Головного Управління ДСНС в Одеській області за оперативне реагування на всі надзвичайні події, а також плідну співпрацю у забезпеченні цивільного захисту населення і територій регіону.

В свою чергу начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак зазначив, що усі  поставлені завдання у 2018 році  виконані у повному обсязі  та озвучив  основні завдання, які стоять перед  Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Головним управлінням на 2019 рік.

 

580581