07.12.2019

Про хід проведення аварійно-рятувальних робіт на території навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельного бізнесу».

670

 

У період з 5 по 7 грудня 2019 року тривали роботи з розчищення завалів та пошукові роботи в будівлі коледжу, а також демонтаж балок та прибирання сміття в арочному проїзді до внутрішнього двору зі сторони вул. Троїцької. Під час проведення робіт виявлено чотири загиблі особи. З початку проведення робіт вивезено 750 куб. м сміття та будівельних конструкцій, відкачано майже 80 куб. м води.

Всього постраждало 32 особи, в тому числі 15 дітей (15 - 17 років), 7 працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Внаслідок пожежі 12 осіб загинуло.

В лікувально-профілактичних закладах області перебувають 10 осіб, із них 3 дітей. Переведені на амбулаторне лікування 12 осіб, з них 6 дітей. Лікування постраждалих проводиться в повному обсязі, медикаментами та виробами медичного призначення забезпечені.

До виконання робіт з ліквідації наслідків пожежі залучено 40 од. техніки, 217 працівників.

За результатами доповідей та з урахуванням їх обговорення комісія ТЕБ та НС Одеської області вирішила:

-     виділити Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області з регіонального матеріального резерву пально-мастильні матеріали у кількості дизельного пального - 6000 літрів, бензину марки А-92 - 6000 літрів;

-     Департаментам економічної політики та стратегічного планування, фінансів обласної державної адміністрації надати пропозиції голові Одеської обласної державної адміністрації щодо підготовки відповідного проекту розпорядження про виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету для продовження робіт, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня та відшкодування витрат на проведення аварійно - рятувальних робіт.