13.12.2018

Продовжуються навчальні збори резервістів територіальної оборони на Одещині.

 

547

 

Продовжуються навчальні збори резервістів територіальної оборони на Одещині. 

58 резервістів за віком від 18 до 60 років, які добровільно записалися в оперативний резерв Збройних сил України, у складі нещодавно сформованої 122-ої бригади територіальної оборони Одещини (військова частина А7051) прибули на навчальні збори.

12 грудня 2018 року на території табору «Вікторія» на Дачі Ковалевського міста Одеси, де тимчасово розмістилася бригада, пройшов урочистий захід - присяга на вірність Українському народові та благословіння від настоятеля військового Свято-Троїцького гарнізонного храму м. Одеса протоієрея Василя Вирозуба на подальшу роботу для військовозобов’язаних. 

Після офіційної частини протоієрей Василь благословив усіх окропленням освяченої води.

Вітаючи майбутніх захисників Вітчизни зі знаменною подією у їхньому житті, головний капелан наголосив, що ритуал Військової присяги є святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

Резервісти пробудуть в таборі сім днів, під час яких з ними будуть займатися теорією і практикою військової справи - тактикою, стрілецької, стройової і саперною підготовкою, а також навичками польової медицини.

Бажаємо успіхів!

 

548549