30.07.2019

Рятувальники Лиманського району отримали нову пожежну машину.

636

 

30 серпня автопарк Лиманського районного сектора Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області поповнився новенької пожежною машиною, яку рятувальникам передав голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

«Це єдиний автомобіль в Україні на базі МАN, який вже поставлений на бойове чергування. Його вартість 6 млн грн, він куплений за кошти районного бюджету, - зазначив у своєму виступі чиновник. - На останній сесії райради для пожежно-рятувального підрозділу передбачили ще 400 тисяч гривень. Про такі суми не йдеться в інших районах і навіть містах».

Пожежний автомобіль АЦ-8-50 на базі МАN Євро 5 2019 року випуску призначений для доставки пожежного розрахунку (1 + 5) до місця пожежі, вогнегасних засобів та аварійно-рятувального обладнання. Автомобіль відповідає сучасним вимогам безпеки, комфорту і ергономіки, маневреності і підвищеної прохідності. У ньому міститься 8 кубометрів води, а запас піноутворювача збільшений до 500 літрів.

 

638639637