04.12.2019

Рятувально-пошукові роботи у згорілому Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу продовжуються. Працюють телефони гарячої лінії.

659

 

Ліквідація пожежі досі триває, але рятувальники продовжують шукати людей. Зранку до Одеси має прибути спеціальний загін з Києва для допомоги у проведені операції серед завалів.

Станом на 21:00  04 грудня 2019 року зафіксовано 29 постраждалих. Зараз медики надають всім пацієнтам допомогу та борються за їхнє життя. Лікарні повністю забезпечені медикаментами.

Також група психологів готова додатково надавати допомогу причетним до інциденту.

Зараз зарано говорити про причини загоряння. За попередніми даними, пожежа почалася у зачиненому приміщенні на третьому поверсі. За даними ДСНС ймовірною причиною став зламаний продовжувач.

Наразі існує велика загроза завалення стін, тому працівники поліції та слідчі зайдуть лише після того, як таку загрозу буде знято.

Бригадами швидкої медичної допомоги безпосередньо з місця подій до медичних установ було евакуйовано 15 осіб. Ще 3 особи буди доставлені з місця проживання та 4 особи звернулися до медиків самостійно.

 

До Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, за адресою, місто Одеса, вул. Троїцька, 25. направлено 5 бригад швидкої медичної допомоги, та додатково залучено ще 10 бригад, в тому числі 2 бригади Інто-Сана. Всього працювало 15 бригад екстреної медичної допомоги та 40 людей особового складу.
Всього постраждало 30 осіб, в тому числі 15 дітей (15-17 років), 7 працівників ДСНС, 1 особа померла в лікарні (студентка 16 років Ксенія Бабенко). 
Серед постраждалих: 
мешканці міста Одеси – 19 осіб, 
Біляївський район – 5,
Білгород-Дністровський район – 1, 
Тарутинський район – 1,
Роздільнянський район – 2, 
Любашівський район – 1;
Іванівський район – 1.
 
Бригадами швидкої медичної допомоги безпосередньо з місця події до профільних лікувально-профілактичних установ області евакуйовано 17 осіб та 3 особи доставлені до лікувальних закладів з місця мешкання, та 10 осіб звернулись до медичних установ самостійно.
 
Станом на 16:00 в лікувально-профілактичних закладах області перебуває 26 осіб, з них 13 дітей:
ОДКЛ – 7 осіб (1 в відділенні інтенсивної терапії, стан середнього ступеня важкості, 6 осіб переведені в терапевтичне відділення, стан середнього ступеня важкості з позитивною динамікою). 
Міська дитяча лікарня №3 – 4 особи, середнього ступеня важкості;
МКЛ 1 - 5 осіб, з них один знаходиться у важкому стані з негативною динамікою, 3 у важкому стані, 2 у середнього ступеня важкості;
МКЛ 10 – 4 особи, середнього ступеня важкості;
МКЛ 11 – 4 особи, середнього ступеня важкості;
Університетська клініка – 2 особи, середнього ступеня важкості.
Переведені на амбулаторне лікування:
- 1 дитина з ОДКЛ;
- співробітник ДСНС з МКЛ №11
- 1 дорослий Універ.клініка
 
Постраждалі отримали опіки різного ступеня важкості, отруєння продуктами горіння, та травми різної локалізації. Лікування проводиться в повному обсязі, медикаментами та виробами медичного призначення забезпечені.

 

Зараз головна задача - надати допомогу постраждалим та продовжувати пошуки.

Наразі працюють кілька гарячих ліній, куди можуть звертатися громадяни по цьому інциденту.

Гаряча лінія ГУ Національної поліції в Одеській області 050-335-00-02

Гаряча лінія ГУ ДСНС в Одеській області  050-434-27-09

Гаряча лінія Департаменту охорони здоров’я 050-490-16-31, 050-490-16-13

 

670671