20.05.2019

Селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

599

 

20 травня 2019 року під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Свічинського проведено селекторну нараду з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення.

На нараді було заслухано військового комісара Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Юрія Белякова про стан проходження весняного призову громадян на строкову військову службу.

1050 мешканців Одеської області відправляться на проходження строкової військової служби. З них, до лав Збройних сил України (447), Національної гвардії України (300), Державної прикордонної служби України (250) та Державної спеціалізованої транспортної служби України (53).

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу зобов'язані негайно повернутись до місця постійного проживання і з'явитись у районні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність, згідно з чиним законодавством.

 

600601