28.09.2018

У Збройних силах України розпочалось стратегічне командно-штабне навчання «Козацька воля – 2018».

У Збройних силах України розпочалось стратегічне командно-штабне навчання «Козацька воля – 2018».

В період з 25 по 29 вересня 2018 року у Збройних силах України під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних сил України триватиме стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління Збройних сил України та іншими складовими сил оборони України «Козацька воля – 2018».

Головною метою навчань є нарощування спроможностей органів військового управління в ході ведення оборонних стабілізаційних дій військами, планування та ведення контрнаступальної операції.

Навчання дозволять дослідити спроможності органів військового управління Збройних сил України, оцінити рівень забезпечення військ у ході оборонних, стабілізаційних операцій, відпрацьовувати питання організації та функціонування територіальної оборони держави.

До навчань залучатимуться структурні підрозділи Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних сил України, органів військового управління та управління інших військових формувань і правоохоронних органів.

Під час проведення комплексу заходів стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля – 2018» планується уточнення стратегічного плану застосування Збройних сил України та інших складових сил оборони в умовах посилення глобальної воєнно-політичної нестабільності.

На навчальних зборах з резервістами та військовозобов’язаними Овідіопольського району Одеської області проводяться заняття з тактичної та вогневої підготовки, а також особовий склад пройшов обкатку танками. Заняття проводяться досвідченими бойовими офіцерами, які неодноразово приймали участь у бойових діях.

В рамках навчань бійці територіальної оборони в польових умовах відпрацюють взаємодію в складі підрозділів, а також отримують конкретний досвід в тактичної, інженерної, вогневої та військово-медичної підготовки.

Слід відзначити те, що в навчальних зборах приймають участь жінки також.

 

507508509