01.07.2018

Урочистості з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України.

Урочистості з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України.

1 липня 2018 року на причалі Одеського морського вокзалу пройшли урочистості з нагоди Дня Військово-морських сил Збройних сил України. У заході взяли участь Міністр оборони України Степан Полторак, керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Ігор Ткачук, представники територіальних громад, ветерани Військово-морських Сил Збройних сил України, військові капелани, волонтери, а також мешканці міста Одеса та області.

На честь свята на морському вокзалі виступив оркестр центру військово-музичного мистецтва. Під час церемонії військовослужбовцям ВМС Збройних сил України вручили державні та відомчі нагороди. Також до складу флоту ВМС Збройних сил включили чотири малих броньованих артилерійських катери «Вишгород», «Лубни», «Кременчук» та «Нікополь».

Відразу після церемонії «Гюрза» вийшли в море для демонстрації тактичних можливостей. Виступаючи перед моряками, Степан Полторак зазначив, що країна вкладає великі гроші у відродження нашого флоту.

«З самого початку війни на сході нашої країни ми робимо все для будівництва нового українського флоту. Цей процес дуже тривалий і вкрай витратний. Грошей часто не вистачає, але поступово ми відроджуємо наші Військово-морські сили».

На честь полеглих воїнів на воду поклали вінки та квіти. Також присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.

З приводу свята на гостей чекають презентації військових навчальних закладів та майстер-класи на військово-морську тематику. Кораблі, катери і бойова техніка Військово-морських сил Збройних сил України відкриті для відвідування на Одеському морському вокзалі до 20:00.

449450451