07.09.2018

6 вересня 2018 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбувся другий етап українсько-чеського форуму «Дитинство без насильства» - закрита зустріч представників державних структур, діяльність яких направлена на захист прав дитини, співробітників Чорноморського формування «Поліція Громадської безпеки», їхніх колег з Чеської республіки та представників інститутів громадянського суспільства.

В ході гострих дискусій, разом пропрацювали алгоритм дій спільної роботи. Об'єднавши зусилля, ми сформуємо в суспільстві нульовий рівень терпимості до такого явища, як насильство над дитиною, будь-якого виду. В єдності наша сила!

Також відбулась закрита зустріч представників Поліцейської президії Чеської республіки, членів громадського формування «Поліція Громадської Безпеки» з представниками Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Обговорювали відмінності українського та чеського законодавства, інструменти, які значно полегшують роботу чеських поліцейських та роль громадських формувань в превентивній діяльності.

Окремим питанням зустрічі став проект «Інформаційна кампанія «Дитинство без насильства», за авторства громадського формування "Поліція Громадської Безпеки" та план його реалізації.

Дякуємо керівництву Головного управління Національної поліції в Одеській області за відкритість та гостинність.

Слава Україні!!!

 

496497498