24.08.2020

В місті Одеса пройшли урочисті заходи з нагоди 29-ої річниці Дня Незалежності України.

В місті Одеса пройшли урочисті заходи з нагоди 29-ої річниці Дня Незалежності України.

В рамках святкування 29-ої річниці Дня Незалежності України голова Одеської обласної державної адміністрації Максим КУЦИЙ спільно з головою Одеської обласної ради Сергієм ПАРАЩЕНКО, представниками Кабінету Міністрів України та депутатами обласної ради, із залученням керівного та особового складу військ оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних сил України, Повітряного командування «Південь» Повітряних сил Збройних сил України, Командування Військово-морських сил Збройних сил України, Військової академії, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України та Південного територіального управління Національної гвардії України взяв участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку у Центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України та поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Також у цей день відбувся традиційний «Марш захисників України». Учасники ходи пройшли центральними вулицями міста Одеси, провели урочистий мітинг з нагоди свята та поклали квіти до місця спорудження майбутнього меморіалу воїнам Одеси й області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил.

Підрозділи Головного управління Національної поліції в Одеській області та Південного територіального управління Національної гвардії України були задіяни на охорону громадського порядку у місцях проведення масових заходів, присвячених Дню незалежності України.

 

691692