28.02.2018

В Одеській області через снігопад обмежено рух вантажівок.

В Одеській області через снігопад обмежено рух вантажівок.

На території регіону в цілодобовому режимі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди. Через сильні опади з 18:00 голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов прийняв рішення обмежити рух вантажівок. Про це стало відомо 28 лютого під час чергового засідання оперативного штабу з питань негоди.

«Всі дороги міжнародного та національного значення знаходяться у проїзному стані. Однак, у зв’язку із надмірними опадами, було прийнято рішення обмежити рух великогабаритного транспорту по цих дорогах.  Для того, аби ситуація не ускладнювалася. Тож я наполегливо прошу голів районних державних адміністрацій забезпечити всі умови для водіїв. Всі райони мають швидко та оперативно доповідати про ситуацію на місцях: затори, заноси, проблеми із водою, електроенергією чи опаленням», - зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Про зняття обмежень буде повідомлено додатково. На автошляхах області працює більше 100 одиниць техніки. У разі необхідності буде залучено ще 200 машин. У той же час, в регіоні розгорнуто 222 пункти обігріву. За минулу добу до них звернулися 238 людей, 3 із них – з ознаками переохолодження.

Усі населені пункти підключені до електропостачання, окрім села Лиманське Татарбунарського району. За останньою інформацією, зі строю вийшов трансформатор – через це без світла залишилися 84 користувача. Наразі це питання вирішується.

Крім того, 1 березня, на території Одеської області оголошено штормове попередження. Згідно прогнозу, вночі та вранці місцями очікується дуже сильний сніг та пориви північно-західного вітру до 25-27 метрів на секунду.