27.03.2018

В Одеській області мобілізовано сили рятувальників та місцевої влади на випадок підтоплення.

В Одеській області мобілізовано сили рятувальників та місцевої влади на випадок підтоплення.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив, аби засоби Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області були приведені у готовність на випадок підтоплення у регіоні. Про це очільник Одеської області повідомив під час виїзної наради у місті Вилкове Кілійського району.

«Всі засоби Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області мають бути мобілізовані на випадок підтоплення, аби можна було оперативно провести роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Має бути налагоджена повна комунікація між обласною, районними державними адміністраціями, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області та відповідними службами водного господарства. На місцях має бути резерв паливно-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, а також техніки», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Укргідрометцентр прогнозує, що у цьому році максимальний рівень води під час весняного водопілля на українській частині Дунаю буде значно вищий за середні багаторічні показники. Наразі рівень води в районі міста Вилкове сягнув позначки у 157 сантиметрів, що перевищує перший пороговий рівень (155 сантиметрів). При такому рівні води відбувається підтоплення низинних частин населеного пункту.

В Одеській області сформовано 24 аварійні бригади, які налічують 211 фахівців та 106 одиниць спецтехніки для ліквідації можливих аварійних ситуацій на водних об’єктах. Окрім того, при Одеському обласному управлінні водних ресурсів функціонує Аналітично-диспетчерський центр, який щоденно проводить моніторинг водогосподарських об’єктів у регіоні.

 

404