16.06.2020

В Одеській області посилять заходи, пов’язані із запобіганням виникнення пожеж.

 

678
В Одеській області посилять заходи, пов’язані із запобіганням виникнення пожеж. Про це повідомив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав ОВЕЧКІН. Він зазначив, що максимальна увага до цього питання обумовлена змінами клімату та великим пожежним ризиком у літній період.
«У регіоні буде організовано постійний моніторинг пожежної ситуації. Ми розраховуємо також на допомогу Державної прикордонної служби, яка володіє власною авіацією та вже допомагала нам у спостереженні за станом Чорного моря. Окрім того, буде проведено роз’яснювальну роботу з населенням, аби запобігти спалення сухої трави, чагарників та стерні на полях», — підкреслив В’ячеслав ОВЕЧКІН.
Синоптики прогнозують у наступні два місяці спекотну погоду. Вже в червні на території області вони фіксували температуру на рівні +35°C. Окрім того, експерти зазначили, що зливовий характер дощів не впливає на пожежні ризики — вже на другий-третій день стовпчики термометрів сягають позначень, які спостерігалися до початку опадів.
Зазначимо, що посилення протипожежних заходів виконуватиметься за дорученням Кабінету Міністрів України.