16.07.2018

В Одеській області Президент Петро Порошенко відвідав багатонаціональні військові навчання «Сі Бриз - 2018».

В Одеській області Президент Петро Порошенко відвідав багатонаціональні військові навчання «Сі Бриз - 2018».

На території Одеської області тривають українсько-американські військові навчання «Сі Бриз – 2018». Під час робочої поїздки до регіону їх відвідав Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко. Зокрема, було вручені сертифікати на водолазну техніку та спорядження командувачу ВМС Збройних сил України віце-адміралу Ігорю Воронченку. Разом із Президентом України на церемонії був присутній голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. 

«Вітаю учасників багатонаціональних навчань – українських воїнів, які разом із військовослужбовцями з 19 країн-членів НАТО і партнерів на морі й під водою, на суходолі і в повітрі, ефективно відпрацьовують морську операцію з безпеки у кризовому регіоні. Безумовно, такі спільні навчання сприяють досягненню ВМС Збройних сил України сумісності із флотами держав-членів НАТО та відродженню військово-морського потенціалу нашої держави», — заявив Петро Порошенко.

Окрім того, під час робочої поїздки до Одеської області, Президент України відвідав американський штабний корабель «Mount Whitney». Зазначимо, особливістю проведення цьогорічних українсько-американських навчань стало те, що управління силами морського, повітряного та наземного компонентів здійснюється безпосередньо з борту цього корабля.

Понад дві тисячі військових з 19 країн світу беруть участь в українсько-американських навчаннях «Сі Бриз-2018». Вони триватимуть до 21 липня на території Одеської та Миколаївської областей, а також у північно-західній частині Чорного моря. У навчаннях задіяно близько 30 кораблів, катерів та суден забезпечення, один підводний човен та 25 літаків.

 

457454455458