19.05.2018

В Одеській області розпочали святкування Дня Європи.

В Одеській області розпочали святкування Дня Європи.

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації відбулося урочисте підняття державного прапору та прапору Європейського Союзу.

У заході взяв участь очільник Одеської області Максим Степанов. «Сьогодні Україна є авторитетним членом світової спільноти. Ми стали країною з новою демократією, яка пам’ятає свою історію і впевнено крокує в майбутнє. Державний прапор – це наш відмітний знак у світі. І всі ми, незалежно від політичних переконань, поглядів на світ, інших відмінностей – громадяни єдиної держави. І це те, що нас об’єднує. Як і наших друзів і партнерів з Європейського Союзу. Я пишаюся своєю країною, своїм прапором. Я гордий тим, що поруч із нашим прапором ми піднімаємо прапор наших друзів, прапор Європейського Союзу», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента «Про День Європи» від 19 квітня 2003 р. У цей день в Україні відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

410