12.06.2018

В Одеській області тривають перевірки стану протипожежного захисту закладів літнього відпочинку.

В Одеській області тривають перевірки стану протипожежного захисту закладів літнього відпочинку.

В Одеській області тривають перевірки стану протипожежного захисту об’єктів відпочинку та оздоровлення громадян. Серед них — дитячі заклади державної та комунальної форм власності. Наразі проведено перевірку 32 закладів, з яких 18 – дитячі. На об’єкти, що не відповідають вимогам, готуються позови до адміністративного суду у вигляді повного зупинення роботи даних закладів. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

«Є відповідні місця літнього відпочинку, зокрема, дитячі, які не відповідають встановленим нормам протипожежної безпеки. Наразі подаються матеріали до суду щодо призупинення їх діяльності. Не можна ризикувати життям дітей! Необхідно максимально оприлюднити інформацію про заклади, які не відповідають вимогам», - наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Зазначимо, наразі готуються позови до адміністративного суду щодо призупинення роботи 4 дитячих закладів відпочинку державної та комунальної власності.