14.03.2019

В Одеській області відзначили День добровольця.

В Одеській області відзначили День добровольця.

В місті Одеса з нагоди Дня українського добровольця відбулося покладання квітів біля пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО. Разом із сотнями містян у заході взяв участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

«У 2014 році тисячі людей вирушили на Схід – в зону проведення АТО. І завдяки цьому була збережена наша країна. Ворог такого не очікував, він був впевнений, що ми слабкі технічно. Але він не розраховував на «суперсилу» українців: волю, патріотизм і самовідданість. Саме з добровольців почалася боєздатна українська армія. Я не знаю, де б сьогодні була лінія розмежування без добровольців. Проте я точно знаю, завдяки вам ми можемо жити в мирі та безпеці, займатися буденними справами», — зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

З Днем українського добровольця!

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

З перших днів збройного опору загарбникам, пліч-о-пліч з силовими структурами держави стояли добровольчі батальйони і ворога було зупинено.

Сьогодні більшість добровольців вже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що не можливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

У цей день ми бажаємо вам здоров’я, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень та нових звершень.

Перемога буде за нами.

Слава Україні!

Вічна пам'ять всім загиблим за рідну Україну… 

Пам'ятаємо !!!

 

588589