26.03.2018

В Одеській області відзначили День Національної гвардії України.

В Одеській області відзначили День Національної гвардії України.

26 березня 2018 року урочистості відбулися на території військової частини Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ. Хвилиною мочання присутні вшанували пам'ять про загиблих воїнів Національної гвардії України у зоні проведення Антитерористичної операції.

Військовослужбовців Одеської області привітали з 4-ою річницею відновлення Національної гвардії України. Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації за відданість військовій присязі та українському народові у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України отримали найкращі гвардійці. Із професійним святом воїнів привітав заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

“Вітаю всіх воїнів Нацгвардії з професійним святом! Коли на Сході почалася війна, бійці Нацгвардії одними з перших пішли на фронт захищати територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. На жаль, не буває війни без втрат. За ці роки загинули 212 бійців Нацгвардійці. Кожна загибель - непоправна втрата для нас, для всієї України! Шановні воїни, для всіх нас ви є взірцем героїзму, мужності та відданості країні!», — наголосив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Національна гвардія України була відновлена у березні 2014 року. До її складу входять внутрішні війська України, добровольці та патріоти, які стали на захист народу і державності України. Професійне свято відзначається щорічно – 26 березня.