27.02.2018

В Одеській області вирує негода: оперативний штаб ОДА працює в цілодобовому режимі.

В Одеській області вирує негода: оперативний штаб ОДА працює в цілодобовому режимі.

Найбільш складні погодні умови спостерігаються у місті Одеса, Біляївському, Овідіопольському та Білгород-Дністровському районах. На автошляхах регіону працює 111 одиниць техніки та більше 180 фахівців. Через сильні опади та хуртовини на деяких ділянках рух транспорту уповільнений. З 8 години ранку обмежено в’їзд великогабаритного транспорту до міста Одеса. Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов розпорядився погодити пропускні графіки, аби не допустити скупчення авто. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації.  

«Всі дороги знаходяться у проїзному стані. На деяких ділянках, де є ускладнення, працює додаткова техніка. Нами не приймалися рішення щодо обмежень руху на дорогах міжнародного значення. Особливо, це стосується трас Одеса-Рені та Одеса-Київ.  Однак, у зв’язку із сильними хуртовинами в місті Одеса, відповідне рішення було прийнято. З Нацполіцією та Службою автомобільних доріг буде погоджено певний графік, аби ситуація не викликала незручностей у водіїв та не було великого скупчення авто біля Одеси», - зауважив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

Внаслідок негоди, станом на 10 годину 27.02.2018 без світла залишаються 6 населених пунктів – в Ізмаїльському, Овідіопольському, Роздільнянському та Кілійському районах. Проте, за інформацією ПАТ «Одесаобленерго» пошкодження не значні. Під час засідання стало відомо, що робота з відновлення електропостачання триває та займатиме близько 3 годин.

В Одеській обласній державній адміністрації у цілодобовому режимі працює регіональний штаб з питань негоди. Скайпом звітують голови РДА та керівники ОТГ Одеської області. У разі виникнення можливих екстрених ситуацій, усі питання вирішуються в оперативному режимі. Нагадаємо, до його складу входять представники департаментів з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, охорони здоров'я, фінансів, управління транспорту, управління ДСНС в області, Служби автомобільних доріг, Управління Нацполіції, ПАТ «Одесаобленерго», Гідрометцентру тощо.

384