02.04.2018

В Україні стартував весняний призов на строкову військову службу.

В Україні стартував весняний призов на строкову військову службу.

Близько 800 мешканців Одеської області підуть на військову службу впродовж весняного призову

З 2 квітня в Україні стартував весняний призов. Близько 800 мешканців Одеської області відправляться на проходження строкової військової служби. Про це повідомив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

“Районні та міські призовні комісії в Одеській області розпочали свою роботу. Весняний призов триватиме до кінця травня. Процес його проведення знаходиться на постійному контролі керівництва ОДА, а також місцевих органів влади. Питання безпеки та обороноздатності є одним з ключових для нашої країни. Саме тому важливо приділяти увагу вихованню високопрофесійних військовослужбовців”, - підкреслив перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

Зазначимо, на строкову службу закличуть придатних за станом здоров’я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини вже виповнилося 20 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

15 лютого Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році». Документом визначено такі строки проведення чергових призовів на строкову військову службу в Україні: квітень-травень та жовтень-листопад.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Максима Степанова від 28 лютого 2018 року № 177/А-2018 «Про проведення чергового призову до Збройних сил України та інших військових формувань України громадян України на строкову військову службу у квітні - травні 2018 року та заходи щодо його забезпечення» в Одеській області утворено обласну призовну комісію та надані відповідні доручення головам районних державних адміністрацій і міським головам міст обласного значення.