04.06.2019

З 4 по 9 червня на Одещині триватимуть навчальні збори оперативного резерву бригади та батальйонів територіальної оборони.

617

 

З 4 по 9 червня на Одещині триватимуть навчальні збори оперативного резерву бригади та батальйонів територіальної оборони.

У ході зборів оперативного резерву бригади та батальйонів територіальної оборони відбувся польовий вихід з управлінням зазначених підрозділів. Захід пройшов у Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (с. Чабанка).

До участі залучено оперативний резерв бригади територіальної оборони та батальйонів Роздільнянського, Подільського, Арцизського, Білгород-Дністровського району Одеської області, а також міст Чорноморськ та Южне.

Під час польового виходу, який проходив під загальним керівництвом військового комісара Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Юрія Белякова, особовий склад підрозділів покращив свої індивідуальні навички з тактико-спеціальної, вогневої та інженерної підготовки, а також пройшов етап бойового злагодження. Зокрема, військовослужбовці виконали практичні вправи стрільб, засвоїли дії солдата на полі бою, навчилися особливостям надання першої медичної допомоги тощо.

Підсумовуючи результати виходу, військовий комісар Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Беляков високо оцінив організацію та проведення усіх етапів заходу.

Загалом, навчальні збори триватимуть до 9 червня включно. За цей час з військовозобов’язаними будуть проведені навчання з управління військами.

На базі Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки створено командний пункт управління бригади територіальної оборони, який надаватиме вихідну тактичну обстановку та ставити завдання управлінню батальйонів, що розташовані у своїх районах, - розповів військовий комісар Юрій Беляков. – Керівники підрозділів прийматимуть самостійні рішення та виконуватимуть поставленні завдання. Мета – вдосконалення взаємодії управлінь бригади та батальйонів.

За словами керівника зборів, подібні навчання сприятимуть підвищенню боєздатності підрозділів територіальної оборони.

 

618619