25.07.2018

За дорученням Максима Степанова в усіх районах Одеської області проведено навчання з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних подій.

За дорученням Максима Степанова в усіх районах Одеської області проведено навчання з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних подій.

Тренування з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод проведено в усіх районах Одеської області.

Безпека — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017-2019 роки.

«Безпека на дорогах — це гостре питання, якому приділяється наразі чимало уваги. Наприкінці квітня голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив провести оперативні навчання з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних подій. Алгоритм дій відпрацьовували рятувальники, медики та правоохоронці. У разі необхідності, одразу проводилася робота над помилками. Дякуємо регіональному представництву Консультативної місії Європейського Союзу в Одесі за взаємодію у напрямку цивільної безпеки», — наголосив директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації Сергій Готко.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи підвищення безпеки дорожнього руху в Одеській області. Старші радники регіонального представництва КМЄС в місті Одеса Георгіос Покас та Джонатан Ратєл зазначили, що готові надавати методичну допомогу.

 

462