05.12.2019

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ситуації, яка склалася внаслідок пожежі в навчальному закладі «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».

662

 

05 грудня 2019 року голова обласної державної адміністрації Максим Куций провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації, на якому розглядалось питання: "Про ситуацію, яка склалася в наслідок пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька,25.

За результатами засідання прийняти відповідні рішення.

До 10.12.2019 виконавчому комітету Одеської міської ради, Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, директору навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» вирішити питання щодо місць розміщення викладачів та студентів коледжу для продовження навчання згідно зі спеціальностями.

До 10.12.2019 Департаментам освіти і науки, фінансів обласної державної адміністрації підготувати листа до Міністерства освіти і науки України щодо  виділення коштів на 2020 рік для приведення у відповідність правилам пожежної безпеки підпорядкованих міністерству навчальних закладів, що розташовані на території Одеської області.

До 25.12.2019 Департаментам фінансів, економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації організувати надання допомоги сім’ям загиблих і постраждалим внаслідок пожежі в Державному вищому навчальному закладі «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу» з резервних фондів відповідних бюджетів.

Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області терміново провести перевірку об’єктів  освіти, охорони здоров’я та соціального захисту всіх форм власності щодо дотримання правил пожежної безпеки в Україні з прийняттям відповідних заходів реагування.

Головному управлінню Національної поліції в Одеській області спільно з прокуратурою Одеської області організувати у найкоротші строки проведення результативних слідчих дій та встановлення причин виникнення пожежі в Державному вищому навчальному закладі «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».