17.12.2019

Засідання комісії ТЕБ та НС щодо визначення технічного стану та вирішення питань щодо охорони будівель і прилеглих до них територій, постраждалих у наслідок пожежі в «Одеському коледжі економіки, права та готельного бізнесу».

666

 

17 грудня 2019 року голова обласної державної адміністрації Максим Куций провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації, на якому розглядалось питання: «Визначення технічного стану та вирішення питань щодо охорони будівель і прилеглих до них територій, постраждалих унаслідок пожежі на території навчального закладу «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного  бізнесу», розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька, буд. 25.

14 грудня 2019 року об 08.00 спеціалізованими службами цивільного захисту Одеської області завершено проведення аварійно-рятувальних робіт.

З під завалів зруйнованої будівлі коледжу були вилучені всі 14 осіб, які рахувалися зниклими безвісти.

Проведено:

-     повну перевірку не зруйнованих частин будівлі на наявність постраждалих та тіл загиблих;

-     розвідку та пошук постраждалих на всій площі пошкодженої будівлі;

-     інженерну оцінку пошкоджених будівельних конструкцій стін разом із науково-дослідними та архітектурними організаціями;

-     розчищення від завалів та вивезення будівельного сміття;

-     обстеження та перевірку всіх підвальних приміщень коледжу.

Правоохоронними органами проводяться слідчо-оперативні дії щодо визначення причин виникнення надзвичайної ситуації на території коледжу.

За результатами засідання прийняти відповідні рішення.

Департаменту освіти і науки облдержадміністрації підготувати проект звернення до Міністерства освіти і науки України щодо вирішення питання цілодобової охорони об’єкту та замовлення проекту з подальшим проведенням експертизи з метою визначення рівня аварійності  будівлі, яка постраждала внаслідок пожежі, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька, 25.

Головному управлінню Національної поліції в Одеській області та Південному територіальному управлінню Національної гвардії України забезпечити цілодобову охорону будівлі коледжу та прилеглої території.

Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації продовжити забезпечення та надання безоплатної медичної допомоги постраждалим внаслідок надзвичайної ситуації в Державному вищому навчальному закладі «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного  бізнесу».

Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області та Одеській державній академії будівництва та архітектури попередньо визначити рівень аварійності будівлі коледжу для прийняття рішення щодо можливості проведення слідчо-оперативних дій та роботи експертів.