27.11.2019

Засідання Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.

656

 

27 листопада 2019 року в м. Одеса відбулося засідання Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС) на тему: Діалогова платформа в рамках ініціативи стратегії безпечної громади зі співпраці між урядовими і правоохоронними органами та громадськими організаціями у боротьбі з корупцією

У засіданні прийняли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций, директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації Сергій Готко, прокурор Одеської області Максим Віхор, начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех, начальник управління Служби безпеки України в Одеській області Віталій Харченко, директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Володимир Деулін, директор територіального  управління Державного бюро розслідувань Вікторія Басалаєва, начальник управління патрульної поліції в Одеській області Юрій Рибак, представники громадських організацій Одещини, представники засобів масової інформації.

Ініціатива Консультативної місії Європейського Союзу дала старт новому формату співпраці між різними агенціями цивільного сектору безпеки та громадянським суспільством Одеської області – Діалоговій Платформі. Вона створена задля вирішення питань щодо боротьби з корупцією в регіоні.

КМЄС сподівається, що цей форум стане регулярним та слугуватиме майданчиком для обговорення шляхів подолання корупції у регіоні між громадянським суспільством та Одеською обласною державною адміністрацією, Національною поліцією, Патрульною поліцією, прокуратурою, Національним антикорупційним бюро, Державним бюро розслідувань та Службою безпеки України в Одеській області.

Одеські журналісти та правозахисники  також були серед представників громадянського суспільства Діалогової платформи. Учасники заходу погодились, що корупція – головна перешкода для реформ у регіоні.

Попередньо створена відповідна робоча група займатиметься антикорупційними питаннями, що підіймалися під час Діалогової платформи. Учасники заходу домовилися зробити такі зустрічі регулярними для того, щоб забезпечити спільний підхід до пошуку рішень.