28.12.2018

Засідання Ради регіонального розвитку Одеської області проведено у м. Чорноморськ.

555

 

На виконання пункту 3 Указу Президента України від 21 квітня 2015 року № 224/2015 «Про Раду регіонального розвитку», відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 21.11.2018 року № 362/А-2018 «Про утворення Ради регіонального розвитку в Одеській області», витягу з протоколу № 1 засідання Ради регіонального розвитку в Одеській області від 29 листопада 2018 року, розпорядження Чорноморського міського голови від 19.12.2018 року  № 378 «Про обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки в м. Чорноморськ Одеської області», з метою підвищення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, впровадження дієвого управління розвитком територій, в рамках засідання Ради регіонального розвитку у м. Чорноморськ, 27 грудня  2018 року о 15.00 в залі Центру культури та мистецтв відбулася зустріч міського голови В.Я. Хмельнюка з представниками  трудових колективів та мешканцями міста.

На порядку денному були розглянуті питання про результати соціально-економічного розвитку міста за 2017-2018 роки та обговорення і затвердження пріоритетних напрямків та перспективних планів розвитку Чорноморської міської ради Одеської області.  Був зроблений акцент на підсумки роботи, яку за підтримки області та держави вдалося виконати на об'єктах капітального будівництва - берегоукріплення, будівництві мостового переходу і гімназії.

В умовах децентралізації влади держава стала локомотивом перетворень на територіях громад, Вона будує інфраструктуру і цим створює умови для соціально-економічного розвитку.

Реформа децентралізації наближає владу до людей, скорочує відстань від людини до громади, яка має реальний фінансовий ресурс для вирішення проблем.

У засіданні взяв участь  Шевченко Микола Петрович - заступник директора Департаменту – начальник управління оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації.

В залі, також, були присутні заступники Чорноморського міського голови та керівники структурних підрозділів Чорноморської міської ради Одеської області та її виконавчого комітету. Після доповіді міського голови, учасники засідання мали можливість задати питання щодо плану розвитку території міста Чорноморськ.

 

554