12.02.2018

Збитки від негоди в Одеській області склали понад 47,8 мільйонів гривень.

Збитки від негоди в Одеській області склали понад 47,8 мільйонів гривень.

Під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації підрахували збитки, що спричинила негода у період з 16 по 21 січня. Йдеться про загальну суму - понад 47,8 мільйонів гривень.

Левова частка збитків виникла через пошкодження опор ліній електропередач. Внаслідок шквальних поривів вітру їх кількість сягнула 1750, що призвело до масових відключень світла у населених пунктах.

«Для мінімізації наслідків негоди додатково буде затверджено комплекс заходів. Перш за все, це стосується модернізації електромереж. Питання стоїть дуже гостро та потребує вирішення. При цьому, забезпечення дизель-генераторами лікарень та об’єктів соціальної сфери передбачать, зокрема, і у районних бюджетах. Ще два важливих аспекти: облаштування зупинок транспорту всім необхідним та стійкість мобільного зв’язку. Все це обговорювалося під час роботи регіонального штабу з питань негоди, а тепер буде офіційно затверджено та прийнято до виконання», — підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

План заходів планують затвердити на наступному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації.

373