20.02.2021

20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

702

 

Щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11.02.2015 № 69 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2021 року о 10.00 відбулась урочиста церемонія покладання вінків та квітів на місці спорудження майбутнього пам’ятника Героям Небесної Сотні із залученням керівного та особового складу Військово-морських сил, оперативного командування «Південь» Збройних сил України, Військової академії, Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України, знаменної групи, оркестру та статистів.

У військових формуваннях, розташованих на території Одеської області, проведено тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за «круглим столом») щодо виховання поваги до державних символів України, висвітлення питань розбудови демократичної держави та громадського суспільства в Україні, входження її до європейського і світового товариства та презентації видань, присвячених історії здобуття незалежності України.

Підрозділи Головного управління Національної поліції в Одеській області, Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України були задіяні на охорону громадського порядку, громадської безпеки та дотримання умов безпеки дорожнього руху у місцях проведення масових заходів, присвячених увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

В цей день по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу.

Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну.

У цей день ми віддаємо шану мужності та патріотизму, свободі та гідності, адже завдяки подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні ми маємо можливість рухатися вперед до демократичних цінностей.

Мирного неба, єдності та братерства, порозуміння та злагоди усім. Нехай трагічні події того дня більше ніколи не повторяться!

Шана всім воїнам, що боронять самостійність та волю.

Схиляємо голову перед загиблими.

Вічна пам’ять Героям…