16.06.2021

Голова Одеської обласної державної адміністрації відвідав одеську бригаду морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

717

 

16 червня 2021 року голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ разом із своїм першим заступником Борисом ВОЛОШЕНКОВИМ відвідали одеську бригаду морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Головний старшина командування морської піхоти прапорщик Сергій КОМЛИК спільно з командувачем Військово-морських сил Збройних сил України Олексієм НЕЇЖПАПОЮ провели керівнику області оглядову та ознайомчу екскурсію по усім об’єктам бригади.  

«Введено в експлуатацію матроську двоповерхову казарму поліпшеного типу на 280 осіб. В гуртожитку знаходиться 47 спальних приміщень в кожному по шість ліжок. Всі кімнати оснащені необхідними меблями. Для комфортного проживання контрактників в казармі є душові та кімнати для вмивання. Також обладнано їдальню, пральню, кімнату для прасування, які оснащені всіма необхідними побутовими приладами. Сама будівля має централізовану систему пожежної безпеки. Наприкінці жовтня минулого року в частині ввели в експлуатацію казарму поліпшеного типу для сержантів-контрактників. Двоповерховий гуртожиток розрахований на 125 місць» – повідомив Сергій КОМЛИК.

В свою чергу, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ відзначив що за дорученням Президента України облдержадміністрації повинні  сприяти розбудові військової інфраструктури.

«Враховуючи те, що на сьогодні Одещина – унікальна територія на якій зосереджена вся військова компонента держави, то я й відвідав одеську бригаду морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського аби дізнатись як йде розбудова інфраструктури, які на разі є проблеми і спільно з командувачем Військово-морських сил Збройних сил України відпрацювати алгоритм подальших дій» – сказав Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ.

Керівник Одеської області подякував за підтримку бригади і створення належних умов, зокрема будівництво казарм та вирішення питання щодо водогону, керівництву Дачненської громади і народному депутату Ігорю Васильковському, який виділив 8 мільйонів гривень з депутатського фонду напрямленого на соціально-економічний розвиток кошти на будівництво водогону.