29.08.2021

Керівництво області прийняло участь в церемонії вшанування пам’яті загиблих захисників України

7321

 

29 серпня 2021 року в День вшанування пам’яті захисників, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Одесі, біля пам’ятного знаку на місці встановлення пам’ятника загиблим воїнам антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил, відбулась церемонія покладання квітів.

Голова Одеської обласної державної адміністрації поклав квіти пам’ятного знаку на місці встановлення пам’ятника загиблим воїнам АТО разом зі своїм першим заступником Борисом ВОЛОШЕНКОВИМ, першим заступником голови Одеської обласної ради Олегом РАДКОВСЬКИМ, Одеським міським головою Геннадієм ТРУХАНОВИМ, військовими, священнослужителями, учасниками антитерористичної операції та операції Об'єднаних сил та добровольчих батальйонів, членами родин загиблих героїв, державними службовцями, громадськими діячами, та волонтерами.

В пам’ять  про загиблих за незалежність та територіальну цілісність держави відбулась поминальна панахида та хвилина мовчання.

В пам’ять  про загиблих за незалежність та територіальну цілісність держави відбулась поминальна панахида та хвилина мовчання.

З метою вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції в Україні, українських військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів; утвердження високої патріотичної культури в суспільстві;  виховання в молоді поваги до полеглих за незалежність Батьківщини 29 серпня постановою Верховної Ради України оголошено Днем вшанування пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

73311

 

735