11.11.2021

Оголошення Державної регуляторної служби України про збір пропозицій щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади.

99999

 

Державна регуляторна служба України проводить збір пропозицій щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади.

Зниження регуляторного навантаження є частиною стратегічного курсу у сфері економічної безпеки, затвердженого Указом Президента України від 11 серпня 2021 року № 347/2021 про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2021 року «Про Стратегію економічної безпеки України на період до 2025 року».

Указами Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО від 20 вересня 2020 року № 713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» та від 08 листопада 2019 року № 837/2019 «Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави» Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

Відповідно до підпункту 1 пункту 5 Положення про міжвідомчу робочу групу з питань дерегуляції господарської діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року № 925, робоча група має право отримувати в установленому порядку від центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

 

До 15 листопада 2021 року триватиме збір пропозицій щодо необхідності скасування чи перегляду нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України або центральних органів виконавчої влади за формою, що додається.

Інформацію можна надати на електронну адресу: oper_dereg@drs.gov.ua

Контактна особа: БУДЧИК Наталія Іванівна – заступник директора Департаменту державної регуляторної політики та дерегуляції, телефон (044) 239-76-09.

 

 

Дата та номер документа

Вид документа

(постанова Кабінету Міністрів України або наказ органів виконавчої влади

Назва документа

Підстави для скасування

(обґрунтування)