10.08.2021

Перевірка питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб в Одеській області.

732

 

 

В Одеській обласній державній адміністрації розпочато комплексну перевірку щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб в Одеській області.

Голова комісії від Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльність аварійно-рятувальних служб в Одеській області ознайомив присутніх з станом і завданнями цивільного захисту в Україні та з метою комплексної перевірки.

Директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації ГОТКО Сергій Миколайович ознайомив присутніх з станом техногенно-екологічної безпеки, цивільного захисту Одеської області.

 

 

733