15.05.2021

В Одеській області розпочали святкування Дня Європи.

В Одеській області розпочали святкування Дня Європи.

 

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації відбулося урочисте підняття державного прапору та прапору Європейського Союзу.

У заході взяли участь: керівництво міста Одеси та Одеської області, представники Міністерства закордонних справ України, дипломатичних місій, акредитованих в місті Одесі і представники Збройних сил України, зокрема військовий оркестр.

«Шлях до Європи місто Одеса зробила з самого заснування. Давайте згадаємо імена керівників нашого міста і нашого регіону. Рішельє, де Рібас, Ланжерон, Маразлі, де Воллан - це все європейці! Вони будували наш регіон і вони будували наше місто», «Сьогодні Україна є авторитетним членом світової спільноти. Ми стали країною з новою демократією, яка пам’ятає свою історію і впевнено крокує в майбутнє. Державний прапор – це наш відмітний знак у світі. І всі ми, незалежно від політичних переконань, поглядів на світ, інших відмінностей – громадяни єдиної держави. І це те, що нас об’єднує. Як і наших друзів і партнерів з Європейського Союзу. Я пишаюся своєю країною, своїм прапором. Я гордий тим, що поруч із нашим прапором ми піднімаємо прапор наших друзів, прапор Європейського Союзу», - підкреслив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ.

Зазначимо, свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента «Про День Європи» від 19 квітня 2003 року. У цей день в Україні відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

 

 

708

 

709

 

709