14.10.2020

В Одеській області святкують День захисника України.

696

 

14 жовтня 2020 року відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України.

В урочистих заходах взяли участь керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Андрій СУББОТ, військовослужбовці Одеського гарнізону, керівники органів місцевого самоврядування, представники правоохоронних органів, духовенства та ліцеїсти Військово-морського ліцею.

З нагоди відзначення в Одеської області Дня захисника України сьогодні біля каменю на місці спорудження майбутнього меморіалу воїнам Одеси і області, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, відбулась урочиста церемонія за участю керівництва області та міста, громадських об’єднань, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях, волонтерського руху.

«Сьогоднішнє свято – це свято героїв нашої рідної України, для яких поняття патріотизму, честі, гідності, сили, витримки і відповідальності – це насправді життєва позиція. Схиляю голову перед подвигами захисників України, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію. Бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття», – зазначив під час урочистого заходу керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Андрій СУББОТ.

Учасники церемонії поклали квіти до пам’ятного знаку полеглим українським воїнам на Сході країни. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил в Донецькій та Луганській областях.

Ліцеїсти Військово-морського ліцею склали Урочисту клятву на вірність країні.

Завершив церемонію спільний молебен представників релігійних конфесій за захисників України.

Почесні грамоти обласної державної адміністрації напередодні свята отримали учасники операції Об'єднаних сил. Серед них — військовослужбовці оперативного та повітряного командування «Південь», Військово-морських сил Збройних сил України, Військової академії, Військово-медичного центру клінічного Центру Південного регіону, Південного регіонального управління Національної гвардії України, а також Державної прикордонної служби.

 

695