19.05.2021

Візит представників центру передового досвіду НАТО до міста Одеса.

693

 

З метою огляду запропонованих місць проведення командно-штабних навчань «Непорушна стійкість-2021», які відбудуться у вересні 2021 року, 16 травня 2021 року до міста Одеса прибули представники центру передового досвіду НАТО, який знаходиться в м. Вільнюс (Литва).

17 травня представники НАТО відвідали Національний університет «Одеська морська академія» та «Одеський морський торгівельний порт».

Обласна державна адміністрація надала сприяння у підготовці до проведення в Україні у вересні 2021 року спільних з НАТО командно-штабних навчань «Непорушна стійкість» та забезпечила організаційну і адміністративну підтримку заходів з планування та проведення зазначених навчань.

Цільова аудиторія спільних з НАТО командно-штабних навчань «Непорушна стійкість» включає:

-     органи державної влади, до сфери повноважень яких входять питання національної безпеки і оборони;

-     органи державної влади, до сфери повноважень яких входять питання захисту критичної інфраструктури, кібербезпеки, стратегічних комунікацій;

-     місцеві органи влади;

-     представники підприємств, приватного сектору, урядових інституцій, які є об’єктами критичної інфраструктури або функціонування яких значною мірою залежить від постачання енергоресурсів;

-     органи, що здійснюють планування на випадок надзвичайних ситуацій цивільного характеру;

-     дипломатичні представники країн, що стикаються з гібридними загрозами.

 

 

711