09.04.2021

З 08 квітня 2021 року перші сто одеситів відправляються на строкову військову службу.

704

 

705

 

На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 квітня по 30 червня 2021 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Всього 775 мешканців Одеської області відправляться на проходження строкової військової служби. З них, до лав Збройних сил України (297), Національної гвардії України (318), Державної прикордонної служби України (115) та Державної спеціалізованої транспортної служби України (45).

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу зобов'язані негайно повернутись до місця постійного проживання і з'явитись у районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність, згідно з чиним законодавством.