06.12.2020

З нагоди Дня Збройних сил України відбулася офіційна церемонія покладання квітів.

 

 

697

 

 

06 грудня 2020 року з нагоди 29-ої річниці Збройних  сил України  голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ  вшанував пам’ять воїнів Збройних сил України,  які поклали своє життя за незалежність та цілісність держави.

Відбулася церемонія покладання квітів до меморіального каменю на місці майбутнього меморіалу воїнам,  що загинули захищаючи Україну, в якій взяли участь Одеській міський голова Геннадій ТРУХНОВ, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег РАДКОВСЬКИЙ, народні депутати України від Одещини, очільники всіх родів військ та сил забезпечення, представники громадських організацій.

Урочистою ходою учасники церемонії пройшли до місця спорудження майбутнього меморіалу, поклали квіти, віддавши шану загиблим героям.

«Можливість жити в мирі на своїй землі – найвища цінність, якої прагнуть українці сьогодні. І за останні роки ми чітко усвідомили – мир можливий, якщо бути сильними. Це єдина формула, яка здатна зберегти територіальну цілісність. З таким розумінням п’ять років тому почалося відродження боєздатної української армії. За цей короткий період вона увійшла до десятки найкращих у Європі. І хоча це є проявом сили, наші війська створені для миру! У нинішньому вигляді Збройні сили України укріпляють фундамент державності. Сучасна і сильна армія вселяє впевненість у завтрашньому дні. Це дозволяє будувати школи, лікарні, дороги і стадіони - будувати майбутнє. Наші захисники, дякую вам за професійність, мужність та відданість! Кожна перемога – це крок до миру, який так потрібен кожній родині. Добробуту, здоров’я і чистого неба!», — підкреслив Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ.

Вічна, світла пам’ять справжнім героям сьогодення…